Başlıca Tasarım Hizmetlerimiz ;

İnsansız Gözetleme Gemisi

Tork Dizayn özgün savunma sanayi projelerinden biri olan gözetleme gemisi projesinde yüzey tasarımı çalışmalarından biri mevcuttur.

Anten Soğutucu ve Koruyucu Kafesi Tasarım ve İmalatı

Ana yüklenici firma tarafından yapılan yerinde ölçüm yöntemi kullanarak içerisinde sac tasarım ve imalatı da bulunan bir projedir. Aynı zamanda soğutucu fin tasarımı da firmamıza aittir.

Elektronik Veri Haberleşme Merkezi

Elektrik Elektronik uzman ekip ile koordineli çalışarak belirlenen kart ve elektronik cihazları uygun çalışma şartlarını belirleyip tasarımını ve üretimini yaptığımız bir üründür. Bu ürün üzerinde harness tasarımımız da uygulanmıştır.

3 Eksen Gripper

Mekanizma kullanarak tasarımını ve üretimini yaptığımız ürün üzerinde dinamik yük hesapları da yapılarak taşıma kapasitesi belirlenmiştir.

Özel Şase Tasarım Taşıma Arabası Tasarım ve İmalatı

Ana yüklenici firma isteklerine uygun taşıma arabasını yaparken önce yüke uygun taşıyıcı profil belirlenmesi yapılıp nihai şase tasarımı ve imalatı yapılmıştır. Askeri şartlara uygun kaplama ve boya işleri de yapılıp teslim edilmiştir.

Soğutucu Dağıtım Valf Bloğu

Ana yüklenici savunma sanayi firmalarına yaptığımız bu proje sahada hassas ölçüm alma, tasarım, üretim ve yerine montaj işlerini içermektedir.


Yeni projelerde buluşmak için iletişime geçin;