TORK DİZAYN ARAŞTIRMA GELİŞTİRME TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Hakkımızda

TORK DİZAYN ARAŞTIRMA GELİŞTİRME TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ "GELECEĞİN TEKNOLOJİSİ"

Tork Dizayn Ar-Ge savunma sanayine mühendislik ve üretim hizmeti vermek amacıyla 2016 yılında kurulmuş bir firmadır.

Tork Dizayn olarak firmanın hedefi; özgün savunma sanayi projeleri ile ülkemizin mekanik ve teknolojik olarak gelişimine destek vermektir.

Tasarım, analiz ve mühendislik hizmetlerimize ek olarak Kazan'da bulunan imalat merkezimizde üretime yönelik tasarım gerektirmeyen parçaların da üretimi yapılmaktadır.

KURUMSAL İLKELER

Misyonumuz;

Yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimizin ihtiyaçlarını kalite ve zamanında teslimat hedeflerimiz doğrultusunda teknoloji odaklı hizmet ve çözümler üreterek, katma değeri yüksek ve yenilikçi ürünler sunmak, ülkemizin teknolojik alanda dışa bağımlılığını azaltıp teknolojide öncü ülkelerden biri haline gelene kadar çalışmalarımıza devam etmektir.

KURUMSAL İLKELER

Vizyonumuz;

Yetkin mühendis kadromuz ve tasarım, entegrasyon, ar-ge faaliyetlerimizle sektörde kalite odaklı çalışmaları ve müşteri memnuniyeti konularında tanınmış, güvenilir bir firma olmak. Uluslararası pazarda da tanınarak yurt dışına da tasarım ve entegrasyon çalışmaları yaparak ülkemizi temsil etmektir.

KURUMSAL İLKELER

Değerlerimiz;

Etik ve Güvenilirlik

İş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerinden taviz vermeden, verilen sözler yerine getirilerek ilişkilerde güvenilirlik konusuna önem verilmektedir.

Kalite ve İstikrar

Müşteri taleplerine ve beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık verilir ve her koşulda müşterilerimiz için en iyisini yaparız.

Sorumluluk

Tüm süreçlerimizde saygılı ve sorumlu şekilde hareket eder, ülkemize ve çevreye olan etkilerini düşünerek faaliyetlerimizi sürdürürüz.

Mühendislik ekibi:

Ali Eray Akdağ

13 yıllık mühendislik tecrübesiyle üretim planlama sorumluluğunu üstlenmektedir. Aynı zamanda tasarım ve ar&ge faaliyetlerinde tecrübesini çalışmalara aktarmaktadır. 

Serdar Filiz

18 yıllık mühendislik tecrübesiyle, mekanik tasarım ve analiz çalışmaları dahilinde proje yöneticiliği ve genel koordinatörlük görevlerini üstlenmektedir.

erkut akdağ

Makine dinamiği ve teorisi alanında yaptığı yüksek lisans çalışmalarıyla beraber; üniversite sanayi iş birliği dahilinde ar-ge faaliyetlerinde bulunmakta, aynı zamanda firma içi kalite kontrol sorumluluğunu üstlenmektedir. 

üretim ve montaj ekibi:

üretim personeli

remzi akdağ

40 yıllık kaynaklı imalat tecrübesi ve mesleki yeterlilik sertifikasıyla  üretimin baştan sona uygulanması, takibi ve İSO 9001:2008 standartlarına uygun olarak tamamlanmasından sorumludur . 

Kaynak personeli

yavuz okumuş

Teknik resmi okuma ve uygulama adımlarına hakim, kaynaklı üretim, taşlama ve tesviye alanında bilgili ayrıca montaj ve entegrasyon faaliyetlerinden sorumludur.

montaj personeli

Yeni Personel 01

Yeterli derecede çizim programlarına hakim, teknik resmi doğru okuma ve uygulama adımlarıyla montaj ve entegrasyon faaliyetlerinden ayrıca üretim sahasının düzeninden sorumludur. 

İnsan kaynakları ekibi:

insan kaynakları ve muhasebe personeli

Ömer furkan koçyiğit

Personelin işe alım ile işten ayrılma süreçlerini prosedürler ve mevzuatlar doğrultusunda yürütmekten, personel performans takibinden ve firma içi muhasebe işlemlerini takip etmekten sorumludur.

referanslar:

Verdiğimiz hizmetleri inceleyebilirsiniz;