Perfect Spot

Hizmetler

TORK DİZAYN ARAŞTIRMA GELİŞTİRME TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Hizmetler

başlıca hizmetlerimiz;

ÖZEL ÜRETİM MAKİNE VEYA EKİPMANLARIN;

PROJELENDİRİLMESİ

Yetkin mühendislik ekibimizle özel üretim makine veya ekipmanların projelendirilmesi yapılarak üretim sürecinin temelleri atılmaktadır.

KEŞFİ

Üretim için montaj yapılacak alanlar ve mevcut örnekler yerinde keşfi yapılarak tasarım öncesi en doğru sonuçlar için notlar elde edilmektedir.

MEKANİK TASARIMI

Projelendirme ve keşfi tamamlanan çalışmaların mekanik tasarımı yapılarak statik, dinamik ve akış analizleri ile doğrulamaları yapılmaktadır.

ÜRETİMİ

Kaynaklı imalat, tesviye ve montaj hizmetleri usta ekibimiz ile firmamız bünyesinde; lazer kesim, büküm ve talaşlı imalat hizmetleriyse işinde güvenilir onaylı tedarikçilerimiz ile kalite standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

PROTOTİPLENDİRİLMESİ

Üretim sonucunda elde edilen ürünü geliştirmek için o ürünün konfigürasyon kayıtları üzerinden çeşitli taslak versiyonları oluşturularak test edilmektedir.

SERİ ÜRETİME UYGUN PLANLAMALARIN YAPILMASI

Elde edilen prototiplerden uygun kabul edileni üzerinden seri üretime yönelik planlama üretim ekibimiz tarafından yapılarak alınan onay ile başlar.

KALİTE KONTROLÜ

Kalite kontrol sorumlumuz tarafından tasarımdan üretime kadar her aşama ISO 9001 kalite yönetim sistemine göre kontroller dokümantasyon hazırlanarak yapılmaktadır.

SİSTEM ENTEGRASYONU

Birden fazla sistem bir araya getirilerek tek bir sistem olarak çalışmaları sağlanarak sistem entegrasyon hizmeti verilmektedir.

MEKATRONİK CİHAZ TASARIMI VE ROBOTİK

Makine, elektronik, yazılım ve kontrol sistemleri teknolojileri kullanılarak; savunma sanayinde, güvenlik sistemlerinde, makine sanayinde, endüstriyel otomasyon sistemlerinde, tıpta, tarımda ve birçok alanda çalışma yapılmaktadır.